Домът на нощта
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Домът на нощта

Домът на нощта по поредицата на П.С.Каст и Кристин Каст.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Latest topics
» Герои на трети курс
Апартаментът на Камрин Бенет I_icon_minitimeСъб Мар 05, 2011 11:31 am by Атина Мистерлистик

» Какво четете в момента?
Апартаментът на Камрин Бенет I_icon_minitimeВто Яну 25, 2011 9:31 am by rosa_belikova

» Да броим до 1000
Апартаментът на Камрин Бенет I_icon_minitimeПет Яну 21, 2011 10:19 am by rosa_belikova

» Герои на пети курс
Апартаментът на Камрин Бенет I_icon_minitimeВто Юли 27, 2010 2:02 pm by Кариса

» Герои на четвърти курс
Апартаментът на Камрин Бенет I_icon_minitimeЧет Юли 08, 2010 2:36 am by Paul Walker

» Познай какъв е следващия?
Апартаментът на Камрин Бенет I_icon_minitimeВто Юли 06, 2010 12:08 pm by Clementine Cobain

» Цвета определя настроението
Апартаментът на Камрин Бенет I_icon_minitimeВто Юли 06, 2010 12:04 pm by Clementine Cobain

» Какво ще ми препоръчаш?
Апартаментът на Камрин Бенет I_icon_minitimeВто Юли 06, 2010 7:03 am by Clementine Cobain

» Кой беше последния СМС, който изпратихте
Апартаментът на Камрин Бенет I_icon_minitimeВто Юли 06, 2010 6:58 am by Clementine Cobain

Приятели

Училище за вампири Белязана House of Night фен форум


 

 Апартаментът на Камрин Бенет

Go down 
АвторСъобщение
Камрин Бенет
Beauty is not everything.
Камрин Бенет


Брой мнения : 278
Дата на регистрация : 30.05.2010

Апартаментът на Камрин Бенет Empty
ПисанеЗаглавие: Апартаментът на Камрин Бенет   Апартаментът на Камрин Бенет I_icon_minitimeСъб Юни 26, 2010 2:49 am

Като Висша жрица, Камрин има един невероятен апартамент, който е голям, луксозен, обзаведен по нейн вкус.
Всекидневната
Апартаментът на Камрин Бенет Living-room-with-tv
Спалнята
Апартаментът на Камрин Бенет Contem11
Банята
Апартаментът на Камрин Бенет Conten10
Върнете се в началото Go down
https://the-house-of-night.bulgarianforum.net
Камрин Бенет
Beauty is not everything.
Камрин Бенет


Брой мнения : 278
Дата на регистрация : 30.05.2010

Апартаментът на Камрин Бенет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартаментът на Камрин Бенет   Апартаментът на Камрин Бенет I_icon_minitimeНед Юни 27, 2010 6:53 am

Влязох в стаята си. Не знаех какво да направя. Проклетите мисли за... не мога да изрека името му, отново ме налетяха. Защо, защо трябваше да става така? Не знаех. Когато отворих вратата на апартамента си, бавно се доближих до един от диваните в хола и седнах. Сабух обувките си на токове и ги пуснах на земята. В този момент, усетих как Сапфира плавно се приближи до мен. Седна в скута ми, а аз нежно започнах да я галя по меката, сива козинка. Когато я погледнах в очите, видях, че нейните също бяха пълни с тъга. Разбираше ме. Сложих ръка на лицето си, сякаш да скрия всичко, което чувствах. Усетих една горчива сълза да се спуска по гладката, порцеланова кожа на лицето ми. Легнах на дивана, а котето се качи върху тялото ми. Сякаш ме погали с лапичката си, все едно ме успокояваше. Имах нужда от приятел. Никога няма да забрава как намерих безценната ми котка. Беше една нощ, когато бях пети курс. Вървях в коридора на път към кабинета по Актьорско майсторство. Тогава някаква топка косми скочи в ръцете ми. Сапфира беше бебе, но очите `и блестяха като кристали. Оттам дойде името `и. И оттогава насам, все е била до мен. Котките били просто животни. Но не. За мен точно това животно е приятел. Милвах я, без да спирам. Гледах безмълвно в тавана и чаках всичко просто да отмине. Като вятър. Все едно никога не се е случвало.
Върнете се в началото Go down
https://the-house-of-night.bulgarianforum.net
 
Апартаментът на Камрин Бенет
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Домът на нощта :: Отвън :: Храмът на Никс :: Учителски квартири-
Идете на: